Afișez 1 - 24 din 44 de rezultate
BATERIE BIDEU NEGRU MAT CU CROM LAVEO
În stoc
380.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
BLV6-N
| Diametru cartuș | Ceramic 35mm |
|---|---|
| Finisaj | Negru |
BATERIE BUCATARIE GRI CU PIPA INALTA
În stoc
265.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
GREY4H
| Diametru cartuș | Ceramic 40mm |
|---|---|
| Finisaj | Gri |
Baterie bucatarie cu pipa flexibila alba-CasaBlanca
În stoc
225.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-13168
Baterie bucatarie cu pipa flexibila neagra-CasaBlanca
În stoc
225.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-13167
BATERIE BUCATARIE GRANIT SAND GAT DE LEBADA
În stoc
230.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
SAND4A
| Diametru cartuș | Ceramic 40mm |
|---|---|
| Material | Alama sanitara Granit |
| Finisaj | Bej cenusiu |
Baterie bucatarie instant Hypo BEL4 cu afisaj – CasaBlanca
În stoc
155.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-13166
| Material | alama |
|---|---|
| Finisaj | alb mat |
| Tip pipă | pivotanta |
| Putere | 3000 W |
| Alimentare | 220 V l 50 Hz |
BATERIE BUCATRIE SAND CU PIPA INALTA
În stoc
240.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
SAND4H
| Diametru cartuș | Ceramic 40mm |
|---|---|
| Material | Alama sanitara Granit |
| Finisaj | Bej cenusiu |
| Tip pipă | Teavă extra înaltă Teavă rotativă |
BATERIE CADA CU SET DE DUS NEGRU MAT PLATO
În stoc
330.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
PLT11
| Diametru cartuș | Ceramic 35mm |
|---|---|
| Finisaj | Negru-mat |
Baterie instant Hypo BEL2 – CasaBlanca
În stoc
135.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
BEL2
| Material | alama |
|---|---|
| Finisaj | alb mat |
| Tip pipă | pivotanta |
| Putere | 3000 W |
| Alimentare | 220 V l 50 Hz |
BATERIE LAVOAR NEGRU MAT CU CROM LAVEO
În stoc
340.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
BLV2-N
| Diametru cartuș | Ceramic 35mm |
|---|---|
| Finisaj | Negru |
BATERIE LAVOAR NEGRU MAT PLATO
În stoc
280.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
PLT2
| Diametru cartuș | Ceramic 35mm |
|---|---|
| Finisaj | Negru |