Afișez 1 - 24 din 56 de rezultate
ARA-Faianta interior 25x50cm
În stoc
40.00 lei – 54.00 leiInterval de prețuri: 40.00 lei până la 54.00 lei cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-1571
| Culoare | bej inchis, ivoriu |
|---|---|
| Dimensiuni | 50×25 cm |
CARVING-Faianta interior 25x40cm
În stoc
45.00 leiMP cu TVA inclus
SKU:
cr-1098
| Culoare | maro |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,2×25,2 cm |
COLORLINE STR-Faianta gri de interior 25x50cm
În stoc
45.00 leiMP cu TVA inclus
SKU:
cr-1101
| Culoare | gri deschis |
|---|---|
| Dimensiuni | 50×25 cm |
COLORLINE-Faianta gri de interior 25x50cm
În stoc
61.00 leiMP cu TVA inclus
SKU:
cr-1100
| Culoare | gri deschis |
|---|---|
| Dimensiuni | 50×25 cm |
CROMATIC 3D ALB-Faianta alba 25x40cm
În stoc
45.00 leiMP cu TVA inclus
SKU:
cr-1117
| Culoare | alb |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,2×25,2 cm |
CROMATIC 3D Gold -Medalion
În stoc
55.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1119
| Culoare | gold |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,2×25,2 cm |
CROMATIC 3D ROSU-Faianta interior 25x40cm
În stoc
45.00 leiMP cu TVA inclus
SKU:
cr-1118
| Culoare | rosu |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,2×25,2 cm |
CROMATIC GLOSS DECOR CANI-Medalion 2piese 25x50cm
În stoc
50.00 leiSET / 2 buc cu TVA inclus
SKU:
cr-1115
CROMATIC GLOSS DECOR CONDIMENTE-Medalion 2piese 25x50cm
În stoc
60.00 leiSET / 2 buc cu TVA inclus
SKU:
cr-1116
| Culoare | alb condimente |
|---|---|
| Dimensiuni | 50×25 cm |
E-PROJECT ALB-Faianta interior 20x40cm
În stoc
52.00 leiMP cu TVA inclus
SKU:
cr-1120
| Culoare | alb |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,2×20,2 cm |
E-PROJECT DECOR-Faianta interior 20x40cm
În stoc
67.00 leiMP cu TVA inclus
SKU:
cr-1123
| Culoare | ivoriu |
|---|---|
| Dimensiuni | 40,2×20,2 cm |