Afișez 1 - 24 din 197 de rezultate
Adesilex P9 Mapei – Adeziv pentru gresie si faianta
În stoc
69.00 leiSAC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-762
Baumit Baumacol Basic-Adeziv pentru gresie si faianta
În stoc
28.00 leiSAC cu TVA inclus
SKU:
cr-606
| Cantitate | 25 kg |
|---|
Baumit DuoContact-Adeziv si masa de spaclu pentru placi termoizolante
În stoc
36.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-608
| Cantitate | 25 kg |
|---|
Baumit EdelPutz-Tencuiala decorativa minerala praf de piatra
În stoc
38.00 leiSAC cu TVA inclus
SKU:
cr-613
| Cantitate | 25 kg |
|---|
Baumit MPI 25-Tencuiala aplicare manuala-mecanizata
În stoc
31.50 leiSAC cu TVA inclus
SKU:
cr-612
| Cantitate | 40 KG |
|---|
Baumit ProContact-Adeziv pentru lipirea si spacluirea placilor termoizolante
În stoc
47.00 leiSAC cu TVA inclus
SKU:
cr-614
| Cantitate | 25 kg |
|---|
BCA Elpreco Izopor
În stoc
810.00 leiPALET cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-13267
BCA Holcim – palet
În stoc
1,100.00 leiPALET cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-13160-1
| Dimensiuni | 650x150x250mm, 650x200x250mm |
|---|
BCA Soceram
În stoc
11.50 lei – 21.50 leiInterval de prețuri: 11.50 lei până la 21.50 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-1305
| Dimensiuni | 624x100x250mm, 624x150x250mm, 624x200x250mm |
|---|
BCA Soceram – palet
În stoc
950.00 leiPALET cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-13186
| Dimensiuni | 624x150x250mm, 624x200x250mm |
|---|
BCA Ytong – palet
În stoc
1,150.00 leiPALET cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-13241
| Dimensiuni | 599 x 200 x 199 mm, 599 x 250 x 199 mm |
|---|
BETONIERA EPTO
În stoc
1,110.00 lei – 1,410.00 leiInterval de prețuri: 1,110.00 lei până la 1,410.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-1466
Boltari de fundatie
În stoc
8.50 lei – 9.00 leiInterval de prețuri: 8.50 lei până la 9.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-213
| Culoare | gri, gri cu cant |
|---|---|
| Dimensiuni | 50 x 15 x 25, 50 x 20 x 25 |
Caramida interior-exterior Brikston BKS 11.5
În stoc
12.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1714
| Dimensiuni | 500 x 115 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston BKS 14
În stoc
15.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1716
| Dimensiuni | 500 x 140 x 238mm |
|---|