Afișez toate cele 15 rezultate
BCA Elpreco Izopor
În stoc
810.00 leiPALET cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-13267
BCA Holcim – palet
În stoc
1,100.00 leiPALET cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-13160-1
| Dimensiuni | 650x150x250mm, 650x200x250mm |
|---|
BCA Soceram
În stoc
11.50 lei – 21.50 leiInterval de prețuri: 11.50 lei până la 21.50 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-1305
| Dimensiuni | 624x100x250mm, 624x150x250mm, 624x200x250mm |
|---|
BCA Soceram – palet
În stoc
950.00 leiPALET cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-13186
| Dimensiuni | 624x150x250mm, 624x200x250mm |
|---|
BCA Ytong – palet
În stoc
1,150.00 leiPALET cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-13241
| Dimensiuni | 599 x 200 x 199 mm, 599 x 250 x 199 mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston BKS 11.5
În stoc
12.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1714
| Dimensiuni | 500 x 115 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston BKS 14
În stoc
15.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1716
| Dimensiuni | 500 x 140 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston BKS 20
În stoc
20.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1715
| Dimensiuni | 500 x 200 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston BKS 25
În stoc
14.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1712
| Dimensiuni | 375 x 250 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston BKS 25 NF
În stoc
13.75 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1713
| Dimensiuni | 375 x 250 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston GV
În stoc
8.40 lei – 10.50 leiInterval de prețuri: 8.40 lei până la 10.50 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-1717
| Dimensiuni | 290 x 240 x 188 mm, 290 x 240 x 238 mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston plina
În stoc
4.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1720
| Dimensiuni | 240 x 115 x 63 mm |
|---|
Caramida interior-exterior element ventilatie Brikston CV
În stoc
11.50 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1721
| Dimensiuni | 240 x 240 x 238 |
|---|