Afișez 25 - 48 din 218 rezultate
Caramida interior-exterior Brikston BKS 11.5
În stoc
12.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1714
| Dimensiuni | 500 x 115 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston BKS 14
În stoc
15.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1716
| Dimensiuni | 500 x 140 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston BKS 20
În stoc
20.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1715
| Dimensiuni | 500 x 200 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston BKS 25
În stoc
14.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1712
| Dimensiuni | 375 x 250 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston BKS 25 NF
În stoc
13.75 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1713
| Dimensiuni | 375 x 250 x 238mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston GV
În stoc
8.40 lei – 10.50 leiInterval de prețuri: 8.40 lei până la 10.50 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-1717
| Dimensiuni | 290 x 240 x 188 mm, 290 x 240 x 238 mm |
|---|
Caramida interior-exterior Brikston plina
În stoc
4.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1720
| Dimensiuni | 240 x 115 x 63 mm |
|---|
Caramida interior-exterior element ventilatie Brikston CV
În stoc
11.50 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-1721
| Dimensiuni | 240 x 240 x 238 |
|---|
Ceresit CL 51-Hidroizolatie flexibila, impermeabila
În stoc
130.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-887
| Cantitate | 5 kg |
|---|
Ceresit CM 11 Plus-Adeziv gresie si faianta interior/exterior
În stoc
53.50 lei – 65.50 leiInterval de prețuri: 53.50 lei până la 65.50 leiSAC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-876
Ceresit CM 12-Adeziv gresie si faianta interior/exterior
În stoc
64.50 leiSAC cu TVA inclus
SKU:
cr-879
Ceresit CM 17-Adeziv super – flexibil pentru gresie si faianta interior/exterior
În stoc
99.00 leiSAC cu TVA inclus
SKU:
cr-880
Ceresit CM 25-Adeziv pentru placari critice interior/exterior
În stoc
120.00 leiSAC cu TVA inclus
SKU:
cr-881
Ceresit CT 127-Glet pentru finisaje fine,pe baza de ciment-interior
În stoc
52.50 leiSAC cu TVA inclus
SKU:
cr-883