Afișez toate cele 15 rezultate
Bagheta dreapta colt exterior
ÃŽn stoc
40.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-629
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mm, 2.5 m |
| Cod produs | EDA107.81, EDA107.92 |
Bagheta dreapta colt exterior
ÃŽn stoc
17.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-669
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mm-2.5m |
| Cod produs | LED105.82, LED105.92 |
Coltar de treapta antiderapant
ÃŽn stoc
60.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-619
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 41×25 mm, 2,7 m |
| Cod produs | ASR417.81, ASR417.92 |
Coltar faianta-colt exterior
ÃŽn stoc
16.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-695
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mmx2.5 m |
| Cod produs | LRT105.81, LRT105.92 |
Etansator cada-blat
ÃŽn stoc
24.00 lei – 35.00 leiInterval de preÈ›uri: 24.00 lei până la 35.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-649
| Culoare | alb, argintiu-satinat, artar alb, stejar-inchis, wenge |
|---|---|
| Dimensiune | 32×32 mm |
| Cod produs | ETS455.01, ETS455.153, ETS455.157, ETS455.162, ETS455.81 |
Prag trecere cu striatii
ÃŽn stoc
25.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-743
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 51 mm x 0,9 m |
| Cod produs | XSG519.81, XSG519.92 |
Prag trecere profil T
ÃŽn stoc
14.00 lei – 30.00 leiInterval de preÈ›uri: 14.00 lei până la 30.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-733
| Culoare | argintiu-satinat, auriu satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 20 mmx0,9 m, 20 mmx2,7 m |
| Cod produs | TLA207.81, TLA207.92, TLA209.81, TLA209.83, TLA209.92 |
Profil treapta antiderapant
ÃŽn stoc
65.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-616
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 8×20 mm, 2,7 m |
| Cod produs | APP087.81, APP087.92 |
Profil treapta antiderapant
ÃŽn stoc
25.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-666
| Culoare | argintiu-satinat, bronz |
|---|---|
| Dimensiune | 10×16 mm, 2,5 m |
| Cod produs | LDA105.81, LDA105.92 |
Profil treapta antiderapant
ÃŽn stoc
70.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-746
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 11×23 mm x 2,7 m |
| Cod produs | XTD117.81, XTD117.92 |
Profil treapta cu caneluri
ÃŽn stoc
17.00 lei – 40.00 leiInterval de preÈ›uri: 17.00 lei până la 40.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-623
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 20×25 mm, 0,9 m, 20×25 mm, 2,7 m |
| Cod produs | ATS257.81, ATS257.92, ATS259.81, ATS259.92 |
Profil treapta cu rizuri
ÃŽn stoc
19.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-698
| Culoare | argintiu-satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10×25 mm-2,5 m |
| Cod produs | LSA255.81 |
Profil treapta cu rizuri
ÃŽn stoc
24.00 lei – 50.00 leiInterval de preÈ›uri: 24.00 lei până la 50.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-723
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 22,5×38 mm, 0,9 m, 22,5×38 mm, 1,8 m |
| Cod produs | PSR388.81, PSR388.92, PSR389.81, PSR389.92 |
Profil treapta flexibil
ÃŽn stoc
60.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-615
| Culoare | argintiu-satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10×11 mm, 2,7 m |
| Cod produs | AFR117.81 |
Profil treapta rotunjit
ÃŽn stoc
25.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-692
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10×18 mm, 2,5 m |
| Cod produs | LRA105.81, LRA105.92 |