Afișez 1 - 24 din 25 de rezultate
Bagheta dreapta colt exterior
În stoc
17.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-669
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mm-2.5m |
| Cod produs | LED105.82, LED105.92 |
Bagheta dreapta colt exterior
În stoc
40.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-629
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mm, 2.5 m |
| Cod produs | EDA107.81, EDA107.92 |
Bagheta dreapta muchii exterioare
În stoc
55.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-732
| Culoare | argintiu-periat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mm-2,5 m |
| Cod produs | TDP100.94 |
Bagheta dreapta muchii exterioare
În stoc
45.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-642
| Culoare | argintiu-periat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mm |
| Cod produs | ESA100.94 |
Bagheta dreapta muchii exterioare din inox
În stoc
80.00 lei – 90.00 leiInterval de prețuri: 80.00 lei până la 90.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-643
Bagheta patrata din inox
În stoc
95.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-728
| Culoare | inox auriu periat, inox oglinda, inox-cupru-oglinda |
|---|---|
| Dimensiune | 12×12 mm-2.44m |
| Cod produs | TDI120.136, TDI120.137, TDI120.138 |
Coltar de treapta antiderapant
În stoc
60.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-619
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 41×25 mm, 2,7 m |
| Cod produs | ASR417.81, ASR417.92 |
Coltar faianta-colt exterior
În stoc
16.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-695
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mmx2.5 m |
| Cod produs | LRT105.81, LRT105.92 |
Coltar faianta-colt interior
În stoc
40.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-632
| Culoare | argintiu-lucios, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mm,2.7 m, 11 mm,2.7 m |
| Cod produs | EIT107.81, EIT107.92 |
Cornier ingust PVC
În stoc
8.00 lei – 19.00 leiInterval de prețuri: 8.00 lei până la 19.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-635
| Culoare | alb |
|---|---|
| Dimensiune | 12×12 mm, 20×20 mm, 25×25 mm, 30×30 mm, 40×40 mm, 50×50 mm |
| Cod produs | ERP120.01, ERP200.01, ERP250.01, ERP300.01, ERP400.01, ERP500.01 |
Cornier PVC
În stoc
15.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-660
| Culoare | artar alb, cires salbatic, mahon, stejar, wenge |
|---|---|
| Dimensiune | 30×30 mm-2,7 m |
| Cod produs | LCB307.142, LCB307.153, LCB307.162, LCB307.40, LCB307.41 |
Prag trecere profil T
În stoc
14.00 lei – 30.00 leiInterval de prețuri: 14.00 lei până la 30.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-733
| Culoare | argintiu-satinat, auriu satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 20 mmx0,9 m, 20 mmx2,7 m |
| Cod produs | TLA207.81, TLA207.92, TLA209.81, TLA209.83, TLA209.92 |
Profil decorativ tip U din inox
În stoc
62.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-739
| Culoare | inox oglinda, inox-auriu-oglinda, inox-cupru-oglinda |
|---|---|
| Dimensiune | 20×8 mm |
| Cod produs | UPI200.136, UPI200.137, UPI200.138 |
Profil dilatatie
În stoc
32.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-699
| Culoare | bej, gri inchis |
|---|---|
| Dimensiune | 9×10 mm-2,5 m |
| Cod produs | MLB100.25, MLB100.35 |
Profil treapta antiderapant
În stoc
70.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-746
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 11×23 mm x 2,7 m |
| Cod produs | XTD117.81, XTD117.92 |
Profil treapta antiderapant
În stoc
25.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-666
| Culoare | argintiu-satinat, bronz |
|---|---|
| Dimensiune | 10×16 mm, 2,5 m |
| Cod produs | LDA105.81, LDA105.92 |
Profil treapta antiderapant
În stoc
65.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-616
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 8×20 mm, 2,7 m |
| Cod produs | APP087.81, APP087.92 |
Profil treapta cu caneluri
În stoc
17.00 lei – 40.00 leiInterval de prețuri: 17.00 lei până la 40.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-623
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 20×25 mm, 0,9 m, 20×25 mm, 2,7 m |
| Cod produs | ATS257.81, ATS257.92, ATS259.81, ATS259.92 |
Profil treapta cu insertie PVC
În stoc
70.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-622
| Culoare | bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 25,5×48 mm, 2,5 m |
| Cod produs | ATIL485.92/106 |
Profil treapta cu rizuri
În stoc
19.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-698
| Culoare | argintiu-satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10×25 mm-2,5 m |
| Cod produs | LSA255.81 |
Profil treapta cu rizuri
În stoc
24.00 lei – 50.00 leiInterval de prețuri: 24.00 lei până la 50.00 leiBUC cu TVA inclus
Selectează opțiunile
Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.
SKU:
cr-723
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 22,5×38 mm, 0,9 m, 22,5×38 mm, 1,8 m |
| Cod produs | PSR388.81, PSR388.92, PSR389.81, PSR389.92 |
Profil treapta flexibil
În stoc
60.00 leiBUC cu TVA inclus
SKU:
cr-615
| Culoare | argintiu-satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10×11 mm, 2,7 m |
| Cod produs | AFR117.81 |