Bagheta dreapta muchii exterioare din inox
80.00 lei – 90.00 leiInterval de prețuri: 80.00 lei până la 90.00 leiBUC cu TVA inclus
| Culoare | cupru-periat, inox, inox inox-oglinda, inox-auriu-oglinda, inox-cupru-oglinda |
|---|---|
| Cod produs | ESI100.134, ESI100.136, ESI120.136, ESI120.137, ESI120.138 |
Aceasta bagheta dreapta este proiectata pentru a finisa diverse suprafete (pereti, trepte, pardoseli), fiind utlizata pentru delimitarea sau marcarea suprafetelor acoperite cu finisaje diferite. Profilul asigura maxima protectie impotriva deteriorarii.
Specificatii produs:
Zona utilizare produs : Pardoseli/Pereti/Trepte
Tip produs : Profil colt exterior
Aspect : Baghete drepte
Brand : Prolux
Materiale de finisat : Placi ceramice
Mediu utilizare : Interior
Montaj : In timpul finisarii
Prindere produs : Adeziv placare
Material : Inox
Livrarea se va face cu transportul propriu sau firmă terță de transport.
Costul transportului va fi evaluat în funcție de greutate, volum și distanță.
Timp de livrare 1-2 zile conform stocului disponibil.
Returnarea produselor
Cumpărătorul poate solicita returnarea produselor în următoarele situații:
Coletele prezintă deteriorări severe;
Produsele au fost livrate / facturate greșit. Livrarea altor produse decât cele solicitate trebuie semnalată imediat. Cumpărătorul poate solicita returnarea acestuia pentru înlocuire, iar dacă produsul nu mai este pe stoc, poate opta pentru înlocuire sau rambursarea integrală a contravalorii. Daca se agreează înlocuirea cu un produs de o valoare mai mare, va plăti diferența, respectiv dacă valoarea este mai mică, va primi o rambursare parțială până la valoarea produsului înlocuitor. Costurile de retur și de transport pentru produsul înlocuitor, dacă este cazul, sunt suportate de client.
Produsele prezintă defecte de fabricație;
Cumpărătorul are dreptul să notifice în scris Vânzătorului că renunța la cumpărare, fără penalități şi fără invocarea unui motiv, în termen de 14 zile de la primirea produsului. De asemenea, în conformitate cu art. 7 alin. 1 din O.G. 130/2000, Cumpărătorul are dreptul de a denunța unilateral contractul la distanță, în scris, în termen de 14 zile de la data primirii produsului/produselor, fără penalități și fără invocarea vreunui motiv. În acest caz, cheltuielile directe de returnare a produselor vor cădea, conform legii, în sarcina Cumpărătorului.
Produsele trebuie să fie returnate în ambalajul original, cu factura atașată, să nu prezinte urme de uzură fizică sau deteriorare.
Produsele personalizate nu pot fi returnate. Vă rugăm să aveți în vedere că aceste produse sunt create după configurațiile specificate de dumneavoastră, deci nu pot fi schimbate sau returnate.
Dacă se agreează înlocuirea cu un produs de o valoare mai mare, Cumpărătorul va plăti diferența, respectiv dacă valoarea este mai mică, va primi o rambursare parțială până la valoarea produsului înlocuitor. Costurile de retur și de transport pentru produsul înlocuitor, dacă este cazul, sunt suportate de Cumpărător. În cazul în care produsele a căror returnare se solicită prezintă ambalaje deteriorate sau incomplete, urme de uzură, zgârieturi, lovituri, ne rezervăm dreptul de a decide acceptarea returului sau de a opri o sumă, suma ce va fi comunicată după evaluarea prejudiciilor aduse.
În cazul exercitării dreptului legal de returnare a produsului, rambursarea contravalorii acestuia se va face prin virament bancar în contul indicat de Cumpărător în cel mult 14 de zile de la primirea produsului returnat.
1. Taiati profilul la dimensiunea dorita;
2. Pentru o imbinare corecta la colturi, profilul se taie la 45 de grade;
3. Pozitionati profilul in stratul adeziv;
4. Asezati placile ceramice in stratul de adeziv peste baza profiulului, aliniindu-le totodata la marginea acestuia;
5. Indepartati excesul de adeziv cu o carpa.
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
Bagheta dreapta colt exterior
În stoc
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mm, 2.5 m |
| Cod produs | EDA107.81, EDA107.92 |
Bagheta dreapta colt exterior
În stoc
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 10 mm-2.5m |
| Cod produs | LED105.82, LED105.92 |
Bagheta patrata din inox
În stoc
| Culoare | inox auriu periat, inox oglinda, inox-cupru-oglinda |
|---|---|
| Dimensiune | 12×12 mm-2.44m |
| Cod produs | TDI120.136, TDI120.137, TDI120.138 |
Coltar de treapta antiderapant
În stoc
| Culoare | argintiu-satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 41×25 mm, 2,7 m |
| Cod produs | ASR417.81, ASR417.92 |
Cornier PVC
În stoc
| Culoare | artar alb, cires salbatic, mahon, stejar, wenge |
|---|---|
| Dimensiune | 30×30 mm-2,7 m |
| Cod produs | LCB307.142, LCB307.153, LCB307.162, LCB307.40, LCB307.41 |
Prag trecere profil T
În stoc
| Culoare | argintiu-satinat, auriu satinat, bronz satinat |
|---|---|
| Dimensiune | 20 mmx0,9 m, 20 mmx2,7 m |
| Cod produs | TLA207.81, TLA207.92, TLA209.81, TLA209.83, TLA209.92 |
Profil decorativ tip U din inox
În stoc
| Culoare | inox oglinda, inox-auriu-oglinda, inox-cupru-oglinda |
|---|---|
| Dimensiune | 20×8 mm |
| Cod produs | UPI200.136, UPI200.137, UPI200.138 |


Recenzii
Sterge filtreNu există recenzii până acum.